Test + soutěž

4. února 2009 v 21:14 | Blackees |  Testy + Soutěže


Upozornění jestli se chceš zasmát tak nejdříve odpověz na otízky na hoře a pak a ž se jdi podívat dolů.

1.jméno idola, popřípadě kluka
2.nějakou část těla
3.dárek, co ti někdy dal
4.kus nábytku
5.něco, co patří k vybavení bytu
6.barva
7.zvíře
8.část těla
9.příslovce, které vyjadřuje stav nálady
10.zvířecí zvuk
11.nějaký předmět
12.cokoli, čím můžeš něco pevně uchopit
13.část oblečení
14.část těla
15.název tvé nej písničky
16.jméno zpěváka
17.něco, co dělá hluk
18.otvor na těle (např. pusa, nos...)
19.sladkost
20.část kalhot
21.nějaká domácí práce
22.oblíbené číslo
23.část obličeje
MÉ RANDE S...(1)...

Když jsem otevřela dveře, políbil mě na...(2)... V ruce držel...(3)... Společně jsme si pak sedli na...(4)... Samou nervozitou zakopl o...(5)... Bylo mu chudákovi tak trapně, že z toho byl celý...(6)... Ale to ještě nebylo všechno! Kde se vzal, tu se vzal můj...(7)... Chicco, lehl si k jeho nohám a začal mu lízat...(8)... ...(9)...si setřel Chiccovy sliny. Chicco to ale nevzdal a začal...(10)... jak o život. Byla jsem z toho tak nervózní, že jsem po Chiccovi hodila ...(11)... Pak jsme se konečně začali líbat. Byla jsem z toho úplně mimo. Pak si mě k sobě ...(12)... přitáhl a začal mě pomalu a vášnivě svlékat ...(13)... Něžně jsem ho pohladila po ...(14)... a zašeptala mu do ouška: "...(15)..." Tak ho to dojalo, že mi zazpíval nejnovější hit od ...(16)... Bohužel to v jeho podání znělo jako ...(17)... Abych ho nenápadně utišila co nejrychleji, strčila mu do ...(18)... jeho oblíbené...(19)... Když vtom mu začal v ...(20)... zvonit mobil. Byla to jeho máma. Má prý jít okamžitě domů, protože zapomněl na ...(21)... Škoda! Ale slíbil mi, že se za ...(22)... dní uvidíme. Na rozloučenou mi ještě vtiskl na ...(23)... vášnivý polibek.

Mé randě s Saimon-kun
Když jsem otevřela dveře, políbil mě na...ruku. V ruce držel...pásku čelenky písečné... Společně jsme si pak sedli na...židle.Samou nervozitou zakopl o koš. Bylo mu chudákovi tak trapně, že z toho byl celý modrý. Ale to ještě nebylo všechno! Kde se vzal, tu se vzal můj tygr. Nany, lehl si k jeho nohám a začala mu lízat nohu...Srandovně si setřel Nanynky sliny. Nany to ale nevzdal a začal mňoukat jak o život. Byla jsem z toho tak nervózní, že jsem po hodila po Nanynce propisku. Pak jsme se konečně začali líbat. Byla jsem z toho úplně mimo. Pak si mě k sobě toaletním papírem přitáhl a začal mě pomalu a vášnivě svlékat triko. Něžně jsem ho pohladila po puse a zašeptala mu do ouška: "Anděl" Tak ho to dojalo, že mi zazpíval nejnovější hit od Terezy Kerndlové. Bohužel to v jeho podání znělo jako ječení. Abych ho nenápadně utišila co nejrychleji, strčila mu do ucha jeho oblíbenou čokoládu. Když vtom mu začal v kapse zvonit mobil. Byla to jeho máma. Má prý jít okamžitě domů, protože zapomněl na uklízení. Škoda! Ale slíbil mi, že se za 3 dny uvidíme. Na rozloučenou mi ještě vtiskl na pusu vášnivý polibek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KhirítQo KhirítQo | Web | 6. února 2009 v 19:00 | Reagovat

Á ja už to znam jedině ti mužu sem dat co vyšlo mě :D tak tady toe :D:

MÉ RANDE Se Shinem.

Když jsem otevřela dveře, políbil mě na ruku. V ruce držel řetízek. Společně jsme si pak sedli na skříň XD. Samou nervozitou zakopl o nábytek. Bylo mu chudákovi tak trapně, že z toho byl celý zelenej. Ale to ještě nebylo všechno! Kde se vzal, tu se vzal můj tygr. Chicco, lehl si k jeho nohám a začal mu lízat prst. Vesele si setřel Chiccovy sliny. Chicco to ale nevzdal a začal iát jak o život. Byla jsem z toho tak nervózní, že jsem po Chiccovi hodila nůž. Pak jsme se konečně začali líbat. Byla jsem z toho úplně mimo. Pak si mě k sobě nožem přitáhl a začal mi pomalu a vášnivě svlékat kšiltku. Něžně jsem ho pohladila po noze a zašeptala mu do ouška: "Break me down" Tak ho to dojalo, že mi zazpíval nejnovější hit od Danteho. Bohužel to v jeho podání znělo jako telka. Abych ho nenápadně utišila co nejrychleji, strčila mu do nosu jeho oblíbenou čokoládu. Když vtom mu začal v kapsi zvonit mobil. Byla to jeho máma. Má prý jít okamžitě domů, protože zapomněl na vaření. Škoda! Ale slíbil mi, že se za 1 den uvidíme. Na rozloučenou mi ještě vtiskl na držku vášnivý polibek.

:DDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama